Dlouho očekávaná kuchařka Fit krabičky Ládi Hrušky je právě v prodeji!

Náš oblíbený kutil, ale i výborný kuchař přichází s novou kuchařkou, kde nám představí jeho zázračnou (ne)dietu.

Těšit se můžete na vytuněné pomazánky, nejen pro lenivé mazánky. Nebude chybět nabušená česnekovka nebo epesní avokádová pomazánka s vejci. Slovní spojení polívka je grunt zná přeci každý. Co takhle zkusit vychytanou kulajdu z cukety nebo hubnoucí zázvorovo – mrkvový krém? Chuť přijde samozřejmě i na maso. Určitě musíte zkusit Láďovo zdravý a žravý hambáček. Výbornou vychytanou rajskou či kapří biftečky bez jediné kostičky. Láďa vám také ukáže jeho večeře a svačinky bez čínky! Fofr špenátové noky s brynzou, ovesné bramboráčky nebo tatarák z cukety. Mňam! To musíte zkusit!
Konec výmluvám, že na přípravu salátů nemáte čas. Láďa vám ukáže své skvělé saláty pro fitness lenochy. Tuňákový salát do 10 minut, odlehčený coleslaw nebo velmi oblíbené pickles neboli kvaška. Konečně sladké recepty, po kterých si hned nebudete muset jít stoupnout na váhu. Mlsání bez výčitek je Láďova specialita, kde vám představí třeba fazolové brownies nebo jablečné sušenky.
A na závěr kapitola hřešení je řešení! Můžete se těšit na božský bůček, nejlepší pomazánku na chlebíčky nebo dokonalý ořechový koláč.

Co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného hledejte na vstupzdarma.cz