Rodinné stříbro na talíři - Vrstvený salát

V dalším reprízovém pokračováni Vychytávek se kromě receptu na rychlý dort objevil taky recept na další skvělou pochoutku. Vrstvený salát je pastvou nejen pro naše oči, ale taky pro naše chuťové pohárky. Recept byl uveden v rubrice Rodinné stříbro na talíři, ve které diváci Láďovi představují své nejlepší rodinné recepty.

Rodinné stříbro na talíři - Vrstvený salát
Suroviny: 

plechovka sterilizovaného celeru,
plechovka sterilizované kukuřice,
plechovka ananasu,
jablka,
vajíčka,
kelímek zakysané smetany
3 lžičky tatarské omáčky,
šunkový salám
pórek
sýr

Postup přípravy receptu: 

V míse postupně vrstvíme celer, kukuřici, ananas, na kostičky nakrájena jablka. Další vrstva jsou vajíčka - natvrdo uvařená a protlačená přes mřížku. Nasleduje zakysaná smetana a 3 lžičky tatarské omáčky. Další vrstvu bude tvořit na nudličky pokrájeny šunkový salám a na kostičky pokrájeny pórek. Nakonec přidáme vrstvu sýru. Každou vrstvu po položení jemně přitlačíme. Salát necháme uležet v lednice přes noc.

Jak se Vám recept libí? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem anebo na Facebook stránce - Vychytávky a recepty Ládi Hrušky. Stejně tak pokud jste recept vyzkoušeli a možná trošku upravili podle svého - pochlubte se zkušenostmi a fotkami tady nebo v komentářích na FB stránce.

Co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného hledejte na vstupzdarma.cz