Vajíčkové muffiny Ládi Hrušky za 51 Kč

Muffiny jsou oblíbeným pohoštěním pro návštěvy. Asi můžeme říct, že neexistuje univerzální recept na muffiny. Existuje mnoho variant a ochucení muffinů, kterých se dosahuje specifickými přísadami, jako jsou borůvky, čokoládové lupínky, okurky, maliny, skořice, dýně, datle, oříšky, citron, banán, pomeranč, broskev, jahody, ostružiny, mandle nebo mrkev. Muffiny se ale často jedí k snídani, lze je podávat také ke svačině. A právě k tomuto účelu mohou být zajímavou variantou vajíčkové muffiny, kterých přípravu si vyzkoušel taky kulinářsky experimentátor Láďa Hruška.

Vajíčkové muffiny Ládi Hrušky za 51 Kč
Suroviny: 

6 vajec
6 plátků šunky/slaniny
6 plátků sýra

Postup přípravy receptu: 

Postup přípravy je jednoduchý. Připravíme si formičku na muffiny, vymažeme ji a následně vyložíme nastrouhaným sýrem a plátkem slaniny. Do každé formičky dáme jedno rozbité vajíčko. Následuje pečení v troubě, která by mělo trvat asi 15 minut. Hotové muffiny můžeme ozdobit třeba petrželkou. K muffiny si můžeme dát zeleninu a pečivo.

Jak se Vám recept libí? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem anebo na Facebook stránce - Vaříme s Láďou Hruškou. Stejně tak pokud jste recept vyzkoušeli a možná trošku upravili podle svého - pochlubte se zkušenostmi a fotkami tady nebo v komentářích na FB stránce.

Co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného hledejte na vstupzdarma.cz